Americk├í chladni─Źka Siemens KF86FPB2A ÔÇô poh─żad spredu

Recenzia Siemens KF86FPB2A ÔÇô americk├í chladni─Źka s ve─żk├Żm mraziacim priestorom

Krátke zhrnutie

Chladni─Źke Siemens KF86FPB2A by som udelil pochvalu za ┼íikovn├ę rie┼íenia v chladiacom priestore, nulov├║ z├│nu so samostatne nastavite─żnou teplotou i vlhkos┼ąou a za n├şzku hlu─Źnos┼ą. Nem├┤┼żem vynecha┼ą ani podrobne spracovan├Ż u┼ż├şvate─żsk├Ż manu├íl, ─Źo nie je v┼żdy samozrejmos┼ąou.

Vy─Ź├ştal by som jej vy┼í┼íiu spotrebu energie a vy┼í┼íiu hmotnos┼ą a z toho vypl├Żvaj├║cu n├íro─Źnej┼íiu manipul├íciu. To sa v┼íak d├í pre┼żi┼ą ÔÇô chladni─Źku predsa nebudete pren├í┼ía┼ą ka┼żd├Ż mesiac.

 • T├║to chladni─Źku v├ím odpor├║─Źam, ak:
 • ┬ási potrp├şte na dokonal├ę skladovanie potrav├şn citliv├Żch na teplotu,
 • ┬áchcete v chladni─Źke skladova┼ą plechy ─Źi pek├í─Źe na ┼í├şrku alebo v├Ą─Ź┼íie mno┼żstvo hrncov.
 • T├║to chladni─Źku v├ím neodpor├║─Źam, ak:
 • ┬ápotrebujete mrazi┼ą ve─ża potrav├şn,
 • ┬ám├íte radi ─żadov├ę n├ípoje (v├Żrobn├şk ─żadu ch├Żba).

V├Żhody

 • + nulov├í z├│na v samostatnej z├ísuvke
 • + mno┼żstvo praktick├Ż funkci├ş i rie┼íen├ş v chladiacom priestore
 • + smart funkcie

Nev├Żhody

 • – ch├Żba v├Żrobn├şk ─żadu
 • – mohla by by┼ą ├║spornej┼íia
 • – dos┼ą vysok├í hmotnos┼ą vzh─żadom na rozmery

Hodnotenie Siemens KF86FPB2A
Dizajn a vyhotovenie 4,5 z 5      
Vn├║torn├Ż priestor 5 z 5 ┬á┬á┬á┬á┬á
Funkcie 4,5 z 5      
Hlu─Źnos┼ą a spotreba energie 4 z 5 ┬á┬á┬á┬á┬á
Celkov├ę hodnotenie (aritmetick├Ż priemer) 4,5 z 5 ┬á┬á┬á┬á┬á

Siemens KF86FPB2A cena a ─Ćal┼íie parametre v e-shopoch:
Andreashop.sk Pozrie┼ą na e-shope
TPD.sk Pozrie┼ą na e-shope
E-spotrebice.sk Pozrie┼ą na e-shope
Ak sa v├ím v e-shope nezobraz├ş str├ínka s dan├Żm produktom (pr├şstup odmietnut├Ż), produkt nie je dostupn├Ż.

Michal Toma ÔÇô autor recenzie

Recenziu pripravil: Michal Toma
T├║to recenziu som pre v├ís pripravil na z├íklade mojich dlhoro─Źn├Żch sk├║senost├ş s opravami a v├Żrobou elektronick├Żch zariaden├ş a na z├íklade sk├║senost├ş mojich priate─żov, ktor├ş sa zaoberaj├║ servisom elektrospotrebi─Źov.. Elektronike sa venujem u┼ż odmali─Źka, kedy som rozoberal r├┤zne zariadenia, aby som zistil, ako funguj├║. Nesk├┤r som za─Źal kon┼ítruova┼ą svoje vlastn├ę obvody a opravova┼ą elektroniku mojim zn├ímym. Okrem toho sa im sna┼ż├şm poradi┼ą s v├Żberom elektrospotrebi─Źov a zariaden├ş do dom├ícnosti a prispievam tie┼ż do nieko─żk├Żch online magaz├şnov, ktor├ę sa venuj├║ elektroin┼ítal├íci├ím, elektronike a smart technol├│gi├ím.

 


Celá recenzia Siemens KF86FPB2A

Dizajn a vyhotovenie Siemens KF86FPB2A

Na prv├Ż poh─żad p├┤sob├ş Siemens KF86FPB2A ako be┼żn├í chladni─Źka typu french door, nie je to v┼íak ├║plne tak. Tak ako in├ę chladni─Źky tohto typu, aj v tomto pr├şpade sa chladiaci priestor ukr├Żva za dvojkr├şdlov├Żmi dverami. Spodn├í ─Źas┼ą je netradi─Źne rozdelen├í nie na 2, ale na 3 z├ísuvky. Mraziaci priestor sa v┼íak ukr├Żva iba v spodn├Żch dvoch. Vrchn├í z├ísuvka tvor├ş samostatn├║ nulov├║ z├│nu s nastavite─żnou teplotou a vlhkos┼ąou.

To je d├┤vod mo┼żno na prv├Ż poh─żad m├Ąt├║cich ├║dajov v technick├Żch parametroch. Pre chladiaci priestor toti┼ż v├Żrobca ud├íva 359 l a pre mrazni─Źku iba skromn├Żch 67 l (nulov├║ z├│nu teda po─Ź├şta do chladiacieho priestoru).

Pri ┼í├şrke 81 cm, v├Ż┼íke 183 cm a h─║bke 73,6 cm ide o americk├║ chladni─Źku, ktor├í z h─żadiska rozmerov zapadne medzi priemer. Prekvapila ma v┼íak ve─żmi vysok├í hmotnos┼ą, vzh─żadom na rozmery je 164 kg dos┼ą ve─ża.

Z h─żadiska dizajnu p├┤sob├ş chladni─Źka v─Ćaka ─Źiernej povrchovej ├║prave elegantn├Żm, trochu futuristick├Żm dojmom. Plocha na predn├Żch dver├ích je tvoren├í sklom, ─Źo je neobvykl├ę rie┼íenie. Pripravte sa v┼íak na to, ┼że na nej bude vidite─żn├Ż ka┼żd├Ż odtla─Źok prsta. Sklo nie je ├║plne priesvitn├ę, ale ozdoben├ę bielymi bodka, z dia─żky teda povrch p├┤sob├ş, ako keby nebol hladk├Ż, ale mal text├║ru.

Americk├í chladni─Źka Siemens KF86FPB2A ÔÇô poh─żad spredu
Americk├í chladni─Źka Siemens KF86FPB2A p├┤sob├ş elegantn├Żm, tro┼íku futuristick├Żm dojmom.

Hlavn├Ż ovl├ídac├ş panel n├íjdete na vrchnej strane prav├Żch dver├ş. Je miniat├║rny, nen├ípadn├Ż a nenar├║┼ía celistv├Ż vzh─żad prednej ─Źasti chladni─Źky. Nulov├í z├│na m├í e┼íte jeden samostatn├Ż ovl├ídac├ş panel na hrane z├ísuvky.

Hodnotenie za dizajn a vyhotovenie: 4,5 z 5

Vn├║torn├Ż priestor Siemens KF86FPB2A

Plechy na ┼í├şrku ─Źi 3 hrnce ved─ża seba? ┼Żiadny probl├ęm

Chladiaci priestor chladni─Źky Siemens KF86FPB2A ukryt├Ż za dvojkr├şdlov├Żmi dverami zaber├í cel├║ ┼í├şrku chladni─Źky, tak┼że v ┼łom uskladn├şte na ┼í├şrku aj ve─żk├ę plechy s kol├í─Źmi, pek├í─Źe s hydinou ─Źi cel├ęho lososa. V tomto priestore ma zaujalo hne─Ć nieko─żko ┼íikovn├Żch rie┼íen├ş. Prv├Żm je uchytenie sklenen├Żch pol├şc, ktor├ę sa pripev┼łuj├║ k zadnej stene. Ka┼żd├í z 3 pol├şc je v├Ż┼íkovo nastavite─żn├í po mal├Żch krokoch, ─Źo neb├Żva pri chladni─Źk├ích s takto rie┼íen├Żm chladiacim priestorom obvykl├ę.

Pod sklenen├Żmi policami n├íjdete 2 plastov├ę boxy na zeleninu ─Źi ovocie. Boxy s├║ ulo┼żen├ę vo ve─żkej plytkej z├ísuvke, ktor├í zaberie cel├║ ┼í├şrku chladni─Źky. Ke─Ć ich vyberiete, m├┤┼żete do nej ulo┼żi┼ą potraviny zaberaj├║ce cel├║ ┼í├şrku chladni─Źky. Op├Ą┼ą d├ívam palec nahor za praktickos┼ą.

Americk├í chladni─Źka Siemens KF86FPB2A
Do chladiaceho priestoru chladni─Źky Siemens KF86FPB2A sa zmestia aj plechy na ┼í├şrku.

Zauj├şmav├Żm rie┼íen├şm je tzv. flexBox, ─Źo je vyberate─żn├í plastov├í z├ísuvka, ktor├í je pripevnen├í k spodnej strane sklenenej police. M├┤┼żete ju pos├║va┼ą z─żava doprava a vyu┼żi┼ą ako podnos napr. na uskladnenie a serv├şrovanie z├íkuskov, chleb├ş─Źkov a pod.

V bo─Źn├Żch dver├ích chladiaceho priestoru n├íjdete po 3 plastov├ę poli─Źky na uskladnenie flia┼í, konzerv, otvoren├Żch zav├íran├şn a pod. Stredn├ę poli─Źky s├║ v├Ż┼íkovo nastavite─żn├ę. Vodorovn├Ż dr┼żiak na f─ża┼íe som v balen├ş nena┼íiel, obvykle v┼íak neb├Żva s├║─Źas┼ąou chladni─Źiek tohto typu so ┼íirok├Żm chladiacim priestorom, tak┼że v├Żrobcovi to nevy─Ź├ştam.

Prekvapenie ÔÇô nulov├í z├│na

V prvej z├ísuvke zhora french door chladni─Źky Siemens KF86FPB2A n├íjdete u┼ż spom├şnan├║ nulov├║ z├│nu (v├Żrobca ju naz├Żva hyperFresh premium), v ktorej m├┤┼żete nastavi┼ą teplotu osobitne, a to v rozsahu -3 a┼ż 3 ┬░C. Okrem toho m├í nastavite─żn├║ aj vlhkos┼ą vzduchu v troch ├║rovniach. M├┤┼żete ju vyu┼żi┼ą na uskladnenie m├Ąsa, r├Żb, syrov ─Źi ovocia a zeleniny. ┼ákoda len, ┼że je z├│na rozdelen├í na 2 plastov├ę boxy, kv├┤li ─Źomu je u┼ż┼íia. Niektor├ę v├Ą─Ź┼íie ryby teda budete musie┼ą najprv naporcova┼ą.

Americk├í chladni─Źka Siemens KF86FPB2A ÔÇô nulov├í z├│na
V nulovej z├│ne chladni─Źky Siemens KF86FPB2A m├┤┼żete uskladni┼ą potraviny citliv├ę na teplo pri ni┼ż┼íej teplote, ako m├í chladiaca ─Źas┼ą.

Mraziaci priestor v 2 zásuvkách

Zost├ívaj├║ce 2 spodn├ę z├ísuvky na chladni─Źke patria mraziacej ─Źasti. Ako som u┼ż spomenul, dokopy maj├║ skromn├Ż objem iba 67 l. Ak teda zvyknete mrazi┼ą ve─żk├ę mno┼żstvo potrav├şn, t├íto chladni─Źka nebude pre v├ís.

├Ülo┼żn├ę boxy v z├ísuvk├ích m├┤┼żete vybra┼ą a jednoducho ich tak vy─Źisti┼ą. V├Żrobn├şkom ─żadu t├íto chladni─Źka nie je vybaven├í, v pr├şslu┼íenstve som na┼íiel iba formu na ─żad.

Americk├í chladni─Źka Siemens KF86FPB2A ÔÇô mraziaci priestor
Mraziaci priestor chladni─Źky Siemens KF86FPB2A sa sklad├í z 2 z├ísuviek.

Chladiaci priestor je osvetlen├Ż siln├Żm LED osvetlen├şm, v ktorom nemus├şte vymie┼ła┼ą ┼żiarovky, tak┼że je bez├║dr┼żbov├ę. Prekvapila ma mo┼żnos┼ą nastavi┼ą intenzitu osvetlenia ÔÇô tak├íto funkcia je medzi chladni─Źkami sk├┤r vz├ícnos┼ąou ne┼ż ┼ítandardom.

Ako vid├şte, americk├í chladni─Źka Siemens KF86FPB2A pon├║ka vo vn├║tornom priestore ve─żk├ę mno┼żstvo praktick├Żch rie┼íen├ş, ktor├ę nie s├║ pri konkuren─Źn├Żch modelov obvykl├ę. Za vn├║torn├Ż priestor jej preto ude─żujem pln├Ż po─Źet bodov.

Hodnotenie za vn├║torn├Ż priestor: 5 z 5

V├Żbava a funkcie Siemens KF86FPB2A

Bezn├ímrazov├Ż syst├ęm noFrost

Bezn├ímrazov├Ż syst├ęm je medzi americk├Żmi chladni─Źkami ┼ítandardom, inak to nie je ani v tomto pr├şpade. Siemens ho naz├Żva jednoducho noFrost a kombinuje ho s technol├│giou pr├║denia vzduchu multiAirFlow. Nielen┼że chladiacu ani mraziacu ─Źas┼ą nebudete musie┼ą odmrazova┼ą, syst├ęm sa postar├í tie┼ż o rovnomern├ę rozlo┼żenie teploty a vlhkosti v ka┼żdej ─Źasti zariadenia.

Funkcia freshSense zase pomocou senzorov teploty okolia zaist├ş, aby teplota vo vn├║tri chladni─Źky zostala stabiln├í, ─Źi u┼ż je chladni─Źka pr├ízdna alebo ste do nej pr├íve vlo┼żili v├Ą─Ź┼íie mno┼żstvo potrav├şn.

Americk├í chladni─Źka Siemens KF86FPB2A ÔÇô bezn├ímrazov├Ż syst=m
Syst├ęm noFrost sa postar├í o to, aby ste chladiacu ani mraziacu ─Źas┼ą chladni─Źky Siemens KF86FPB2A nemuseli odmrazova┼ą.

Ovl├ídac├ş panel s 3 displejmi

Ovl├ídanie chladni─Źky Siemens KF86FPB2A zabezpe─Źuje ovl├ídac├ş panel na prav├Żch dver├ích. Jeho s├║─Źas┼ąou s├║ 3 LED displeje zobrazuj├║cu aktu├ílnu teplotu chladiacej ─Źasti, nulovej z├│ny a mraziacej ─Źasti a tie┼ż dotykov├ę tla─Źidl├í, ktor├Żmi m├┤┼żete zap├şna┼ą a vyp├şna┼ą jednotliv├ę funkcie.

Pomocou panelu m├┤┼żete nastavova┼ą teplotu v nasleduj├║cich rozsahoch:
chladni─Źka: 2 a┼ż 8 ┬░C,
nulov├í z├│na: -3 a┼ż 3 ┬░C,
mrazni─Źka: -16 a┼ż -24 ┬░C.

Okrem manu├ílneho nastavenia teploty pon├║ka chladni─Źka nieko─żko prev├ídzkov├Żch re┼żimov:

Re┼żim ┼íetrenia energie ÔÇô Nastav├ş teplotu chladni─Źky na 8 ┬░C, nulovej z├│ny na 0 ┬░C a mrazni─Źky na -16┬░C. Tieto teploty nie s├║ vhodn├ę na dlhodob├ę uchov├ívanie niektor├Żch druhov chladen├Żch a mrazen├Żch potrav├şn.

Re┼żim ─Źerstv├ę ÔÇô Nastav├ş teplotu chladni─Źky na 2 ┬░C, nulovej z├│ny na 0 ┬░C, pri─Źom teplota mrazni─Źky zost├íva ru─Źne nastavenej hodnote.Tento re┼żim je vhodn├Ż pre ─Źo najdlh┼íie uchovanie potrav├şn citliv├Żch na teplo.

Re┼żim dovolenka ÔÇô Nastav├ş teplotu chladni─Źky na 14 ┬░C, nulovej z├│ny na 4 ┬░C, pri─Źom teplota mrazni─Źky zost├íva na vami ru─Źne nastavenej hodnote. Tento re┼żim v├ím u┼íetr├ş energiu, ke─Ć opust├şte dom├ícnos┼ą na dlh┼í├ş ─Źas. Z├írove┼ł v├ím zaru─Ź├ş, ┼że sa v├ím nerozmrazia potraviny v mraziacej ─Źasti. Pri tomto re┼żime v┼íak neskladujte v chladiacej ─Źasti ┼żiadne potraviny, teplota 14 ┬░C je pr├şli┼í vysok├í.

Americk├í chladni─Źka Siemens KF86FPB2A ÔÇô ovl├ídac├ş panel
Ovl├ídac├ş panel chladni─Źky Siemens KF86FPB2A sa sklad├í z 3 LED displejov a dotykov├Żch tla─Źidiel. P├í─Źi sa mi jeho decentn├ę prevedenie.

Ak si prinesiete z obchodu v├Ą─Ź┼í├ş n├íkup, pr├şpadne m├íte v z├íhrade ve─żk├║ ├║rodu, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą funkcie r├Żchleho chladenia ─Źi r├Żchleho mrazenia. Tie do─Źasne zn├ş┼żia teplotu v chladiacej, resp. mraziacej ─Źasti (pod─ża toho, ktor├║ funkciu aktivujete), aby ─Źo najr├Żchlej┼íie schladili, resp. zamrazili potraviny a zabr├ínili ich skazeniu.

Nech├Żbaj├║ ani funkcie ako alarm otvoren├Żch dver├ş ─Źi alarm vysokej teploty alebo uzamknutie ovl├ídacieho panela proti nechcenej zmene nastaven├ş n├íhodn├Żm dotykom. Kv├┤li de┼ąom panel uzamyka┼ą nemus├şte, ke─Ć┼że je umiestnen├Ż tak vysoko. ┼że na┼ł nedosiahnu.

Ne─Źakane smart

To najlep┼íie som si v┼íak nechal na koniec. Chladni─Źku Siemens KF86FPB2A toti┼ż m├┤┼żeme pokojne zaradi┼ą medzi smart spotrebi─Źe. M├┤┼żete ju toti┼ż prepoji┼ą s va┼í├şm smartf├│nom alebo tabletom a ovl├ída┼ą jej funkcie pomocou aplik├ície Home Connect.

Chladni─Źka na to m├┤┼że vyu┼żi┼ą va┼íu dom├ícu WiFi sie┼ą, mus├şte v┼íak ma┼ą k dispoz├şcii WiFi router s WPS tla─Źidlom a funkcia WPS mus├ş by┼ą povolen├í v nastaveniach routra.

Ak nem├íte k dispoz├şcii vhodn├Ż WiFi router, chladni─Źka vytvor├ş svoju WiFi sie┼ą, do ktorej sa pripoj├şte pomocou smartf├│nu, resp. tabletu. V tom pr├şpade v┼íak budete m├┤c┼ą chladni─Źku ovl├ída┼ą, iba ak budete v dosahu jej siete (tj. max. p├ír metrov od dom├ícnosti).

Americk├í chladni─Źka Siemens KF86FPB2A ÔÇô aplik├ícia Siemens Home connect
Chladni─Źku Siemens KF86FPB2A m├┤┼żete ovl├ída┼ą cez smartf├│n ─Źi tablet pomocou aplik├ície Home connect.

Aj z h─żadiska funkci├ş toho pon├║ka tento model chladni─Źky dos┼ą. Jedin├ę, ─Źo mi na nej ch├Żba, je v├Żrobn├şk ─żadu (aj preto d├ívam pol boda dolu z pln├ęho po─Źtu).

Hodnotenie za v├Żbavu a funkcie: 4,5 z 5

Hlu─Źnos┼ą a spotreba energie Siemens KF86FPB2A

Spotreba elektrickej energie sa v pr├şpade americkej chladni─Źky Siemens KF86FPB2A pohybuje na ├║rovni 364 kWh ro─Źne, ─Źo je sk├┤r priemern├í hodnota. Chladni─Źka v─Ćaka nej spad├í do energetickej triedy A+, ─Źo v praxi znamen├í, ┼że na trhu n├íjdete aj ├║spornej┼íie chladni─Źky.

Na druhej strane, mus├şm vyzdvihn├║┼ą jej n├şzku hlu─Źnos┼ą, (papierovo iba 39 dB). Chladni─Źka teda patr├ş medzi tie tich┼íie a nemus├şte sa b├í┼ą umiestni┼ą aj do kuchyne prepojenej s ob├Żva─Źkou.

Hodnotenie za hlu─Źnos┼ą a spotrebu energie: 4 z 5

Americk├í chladni─Źka Siemens KF86FPB2A ÔÇô energetick├Ż ┼ít├ştok
Chladni─Źka Siemens KF86FPB2A mo┼żno nie je naj├║spornej┼íia, je v┼íak mimoriadne tich├í.

V├Żhody

 • + nulov├í z├│na v samostatnej z├ísuvke
 • + mno┼żstvo praktick├Ż funkci├ş i rie┼íen├ş v chladiacom priestore
 • + smart funkcie

Nev├Żhody

 • – ch├Żba v├Żrobn├şk ─żadu
 • – mohla by by┼ą ├║spornej┼íia
 • – dos┼ą vysok├í hmotnos┼ą vzh─żadom na rozmery

Z├íkladn├ę parametre Siemens KF86FPB2A

V├Żrobca Siemens
Model KF86FPB2A
Farba ─Źierna
Typ chladni─Źky french door (franc├║zska chladni─Źka)
Objem chladiacej ─Źasti 359 l
Objem mraziacej ─Źasti 67 l
Ro─Źn├í spotreba energie 364 kWh
Energetická trieda A+
Hlu─Źnos┼ą 39 dB
Mraziaci v├Żkon 14 kg / 24 h
Akumula─Źn├í doba pri v├Żpadku elektriny 18 h
V├Żrobn├şk ─żadu nie
V├Żdajn├şk chladenej vody nie
Pripojenie na vodovod nie
Beznámrazová technológia áno
Ionizátor nie
Displej áno
Nulová zóna áno
─Äal┼íie funkcie pripojenie cez WiFi, nastavite─żn├ę LED osvetlenie, alarm otvoren├Żch dver├ş, alarm vysokej teploty, dovolenkov├Ż re┼żim, eko re┼żim, re┼żim ─Źerstv├ę, detsk├Ż z├ímok ovl├ídania
Rozmery (┼í ├Ś v ├Ś h) 81 ├Ś 183 ├Ś 73,6 cm
Hmotnos┼ą 164,4 kg
Orienta─Źn├í cena v e-shopoch (m├┤┼że sa ─Źasom meni┼ą) 1712,11 eur

Z├ívere─Źn├ę zhodnotenie

Chladni─Źke Siemens KF86FPB2A by som udelil pochvalu za ┼íikovn├ę rie┼íenia v chladiacom priestore, nulov├║ z├│nu so samostatne nastavite─żnou teplotou i vlhkos┼ąou a za n├şzku hlu─Źnos┼ą. Nem├┤┼żem vynecha┼ą ani podrobne spracovan├Ż u┼ż├şvate─żsk├Ż manu├íl, ─Źo nie je v┼żdy samozrejmos┼ąou.

Vy─Ź├ştal by som jej vy┼í┼íiu spotrebu energie a vy┼í┼íiu hmotnos┼ą a z toho vypl├Żvaj├║cu n├íro─Źnej┼íiu manipul├íciu. To sa v┼íak d├í pre┼żi┼ą ÔÇô chladni─Źku predsa nebudete pren├í┼ía┼ą ka┼żd├Ż mesiac.

 • T├║to chladni─Źku v├ím odpor├║─Źam, ak:
 • ┬ási potrp├şte na dokonal├ę skladovanie potrav├şn citliv├Żch na teplotu,
 • ┬áchcete v chladni─Źke skladova┼ą plechy ─Źi pek├í─Źe na ┼í├şrku alebo v├Ą─Ź┼íie mno┼żstvo hrncov.
 • T├║to chladni─Źku v├ím neodpor├║─Źam, ak:
 • ┬ápotrebujete mrazi┼ą ve─ża potrav├şn,
 • ┬ám├íte radi ─żadov├ę n├ípoje (v├Żrobn├şk ─żadu ch├Żba).

Hodnotenie Siemens KF86FPB2A
Dizajn a vyhotovenie 4,5 z 5      
Vn├║torn├Ż priestor 5 z 5 ┬á┬á┬á┬á┬á
Funkcie 4,5 z 5      
Hlu─Źnos┼ą a spotreba energie 4 z 5 ┬á┬á┬á┬á┬á
Celkov├ę hodnotenie (aritmetick├Ż priemer) 4,5 z 5 ┬á┬á┬á┬á┬á

Siemens KF86FPB2A cena a ─Ćal┼íie parametre v e-shopoch:
Andreashop.sk Pozrie┼ą na e-shope
TPD.sk Pozrie┼ą na e-shope
E-spotrebice.sk Pozrie┼ą na e-shope
Ak sa v├ím v e-shope nezobraz├ş str├ínka s dan├Żm produktom (pr├şstup odmietnut├Ż), produkt nie je dostupn├Ż.

Pozrite si video recenziu chladni─Źky Siemens KF86FPB2A v ru┼ítine, m├┤┼żete si v┼íak nastavi┼ą slovensk├ę titulky kliknut├şm na Titulky, potom na Nastavenia, Automaticky prelo┼żi┼ą a vybra┼ą jazyk:

N├ívod na pou┼żitie Siemens KF86FPB2A

Stiahnite si u┼ż├şvate─żsk├Ż manu├íl chladni─Źky Siemens KF86FPB2A.

Posted in Testy a recenzie americk├Żch chladni─Źiek | Tagged , , ,