Americké chladničky.sk

Najpodrobnejšie recenzie amerických chladničiek

E-shopy s americkými chladničkami

Logo Heureka.sk

Americké chladničky Heureka

Porovnajte ceny všetkých amerických chladničiek na viacerých slovenských e-shopoch.

Logo alza.sk

Americké chladničky na Alza

E-shop Alza je expert na americké chladničky. Ide o najznámejší internetový obchod na Slovensku a v ČR, ktorý ich ponúka takmer 200 druhov od vyše 20 výrobcov. Americká chladnička z Alza vám bude doručená veľmi rýchlo, výhodou je aj spoľahlivý zákaznícky servis. Daňou za rýchlosť a spoľahlivosť je, že niektoré produkty môžu mať o pár eur vyššiu cenovku ako inde.

Logo planeo.sk

Americké chladničky na Planeo

Sieť desiatok elektropredajní s e-shopom. V ponuke Planeo nechýbajú americké chladničky, hoci tam nájdete menej druhov, avšak často za akciové ceny. Výhodou siete Planeo elektro je, že americká chladnička vám môže byť zadarmo doručená na niektorú z 50 pobočiek po celom Slovensku, kde si vyzdvihnete.

Logo andreashop.sk

Americké chladničky na Andreashop

Pôvodne slovenský kamenný obchod s elektronikou v malom okresnom meste, ktorý dnes patrí medzi najznámejších hráčov na e-shopovom trhu. Andreashop ponúka americké chladničky desiatok druhov a mnohých značiek za vynikajúce ceny.

Logo TPD.sk

Americké chladničky na TPD

TPD bol takisto pôvodne kamenný obchod, v súčasnosti však prevádzkujú veľké obchodné centrum v Bratislave a jeden z najväčších slovenských e-shopov. Z e-shopu TPD doručujú americké chladničky po celom Slovensku, pričom majú veľký výber modelov za prijateľné ceny.

Logo e-spotrebice.sk

Americké chladničky na e-spotrebice

Menej známy e-shop s možnosťou osobného odberu v Bratislave. E-spotrebiče ponúkajú americké chladničky iba od niekoľkých výrobcov, väčšinou však u nich nájdete aj modely, ktoré sú inde vypredané.