Americké chladničky.sk

Najpodrobnejšie recenzie amerických chladničiek

4 dôvody, prečo si kúpiť americkú chladničku

4 dôvody, prečo si kúpiť americkú chladničku

1. viac miesta na všetky chutné delikatesy

Či už máte početnú rodinu alebo radi varíte a chcete mať po ruke čo najväčší výber čertsvých surovín, americká chladnička vám poskytne ohromné množstvo miesta. Niektoré modely dosahujú až dvojnásobný objem oproti bežným kombinovaným chladničkám. Navyše, americké chladničky často disponujú funkciami, ktoré vám pomôžu zachovať potraviny dlho čerstvé, svieže a chrumkavé. A o to predsa pri varení ide, nie?

2. svieže nápoje po celý rok

Pre americké chladničky je typickou výbavou výrobník ľadu. Nájdete ho zabudovaný v ľavých alebo pravých dverách a do pohára vám nadávkuje požadované množstvo ľadových kociek, ľadovej triešte alebo studenej vody. Nielen v lete si tak môžete osviežiť váš alkoholický alebo miešaný nápoj, prípadne ovocné či zeleninové smoothie.

Nemusíte však mať obavy, nie každá americká chladnička s výrobníkom ľadu musí byť napojená n prívod vody – existujú aj modely, ktorý majú zásobník vody integrovaný.

3. najnovšie technológie vo vašej kuchyni

Americké chladničky sú zväčša drahšie než tie bežné. Nie je to však len kvôli väčšiemu priestoru a výkonnejším súčiastkám. Sú tiež nabité najnovšími technológiami – okrem spomenutého výrobníka ľadu v nich nájdete napr. aj invertorový kompresor, ktorého prevádzka je mimoriadne úsporná, viacero chladiacich zón, funkcie pre čistenie vzduchu a reguáciu vlhkosti v prepážkach na zeleninu či funkciu rýchleho schladenia a mrazenia.

Najlepšie inteligentné modely dokonca dokážu komunikovať s vaším smartfónom na diaľku a vy tak môžete chladničku skontrolovať alebo ovládať aj v prípade, že nie ste zrovna doma. Pokojne aj z pláže na dovolenke.

4. symbol luxusu a hojnosti

Ak vybavíte svoju kuchyňu americkou chladničkou, môžete si byť istí, že to bude to prvé, čo upúta pozornosť každej vašej návštevy. Vďaka svojej robustnosti je jednoducho nepriehliadnuteľná. Modely s povrchom z nehrdzavejúcej ocele navyše vďaka svojmu industriálnemu vzhľadu pôsobia solídnym a trvácnym, no zároveň luxusným dojmom.

Mať doma americkú chladničku jednoducho znamená, že si doprajete kvalitu nielen čo sa týka domácich spotrebičov, ale tiež potravín.