Americké chladničky.sk

Najpodrobnejšie recenzie amerických chladničiek

Samsung americké chladničky

Americká chladnička Samsung – široký výber modelov najmodernejšie funkcie

Na tejto podstránke nájdete americké chladničky Samsung, ich testy a recenzie.

Značku Samsung hádam ani nemusím predstavovať. V minulosti sme ju poznali najmä vďaka televízorom, ktoré sa vyrábali aj na Slovensku v meste Galanta. V súčasnosti však Samsung ponúka nielen americké chladničky, ale aj široké portfólio čiernej a bielej techniky, smartfónov, tabletov a ďalších produktov.

Okrem toho, že má značka Samsung široký záber, je aj lídrom v inováciách. Americká chladnička Samsung môže mať rôzne rozmery aj výbavu, mnohé z nich sú však nabité najmodernejšími funkciami (hoci v ponuke nájdete aj lacnejšie modely s chudobnejšou výbavou).

Dôkazom toho je aj americká chladnička Samsung RS67N8211S9, čierna americká chladnička Samsung RS67A8811B1/EF či smart americká chladnička so vstavaným internetom a obrovským 21,5-palcovým displejom Samsung RS68N8941SL EF Family Hub, ktorá sa stane novým rodinným centrom vašej domácnosti.

Americké chladničky Samsung nájdete v rôznych vyhotoveniach, napr. ako side by side Samsung (dvojdverová) či french door Samsung (so zásuvkou) prípadne ako troj či štvordverové.

Čo sa týka farby, typická je nerezová, elegantnejší variant však predstavujú čierne americké chladničky Samsung.


Nenašli ste tu požadovanú americkú chladničku? Pozrite si viacero modelov Samsung na Heureka.sk a porovnajte ich ceny.

Zobrazených 1–18 z 19 výsledkov